KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252941
nr 1425 2941
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, I Stilla bön", Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x50, yttermått inklusive ram
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:04:18
200 kr
250 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg